Dębie aleja dębowa indeks.jpeg Łąka Żuraw

Wydarzenia i aktualności

 • Harmonogramy na rok 2017

  Informujemy, że dostępne są już harmonogramy odbioru odpadów komunalnych na 2017 rok

  UWAGA!

  Prosimy o zwrócenie uwagi na nowe terminy odbioru odpadów, ponieważ w niektórych przypadkach dni odbioru uległy zmianie.

   

  Ponadto przypominamy mieszkańcom, że pojemnik lub pojemniki na odpady muszą być wystawione przed teren posesji, przy ulicy i w miejscu łatwo dostępnym, w przeciwnym razie odpady mogą nie zostać odebrane. Pracownicy firmy odbierającej odpady  nie mogą wchodzić na teren posesji, ponieważ przepisy im tego zabraniają!

   

   

   

   

  Data publikacji: 30-12-2016 14:13
 • Dofinansowanie usuwania azbestu 2017

   

  Szanowni Mieszkańcy !

   

  W związku z możliwością pozyskania przez Gminę Trzebnica środków na finansowanie demontażu, zbierania, transportu i unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest z WFOŚiGW we Wrocławiu informujemy, że można składać wnioski o dofinansowanie ww. zadań na rok 2017.

   

   

   

  Data publikacji: 30-11-2015 08:50
 • Zgłoszenie eksploatacji przydomowej oczyszczalni ścieków

  oczyszczalnia.jpeg

  Instalacja (czytaj przydomowa oczyszczalnia ścieków), z której emisja nie wymaga pozwolenia, ale może negatywnie oddziaływać na środowisko, podlega (w myśl art. 152 ust 1 ustawy Prawo ochrony środowiska) zgłoszeniu organowi ochrony środowiska.

   

  Data publikacji: 15-04-2015 15:51
 • Nie wypalaj traw

  Wraz z przyjściem wiosny, rozpoczął się sezon wypalania traw. Proces ten, wbrew pozorom, nie daje żadnych korzyści, a wręcz przeciwnie – przynosi jedynie szkody dla przyrody, jak i dla samego człowieka.

   

  plakatMALY.jpeg

  Data publikacji: 13-03-2015 14:55
Zobacz wszystkie
Data
20 stycznia
piątek
Newsletter
Kalendarz